درباره ما

»درباره ما
درباره ما2020-09-12T12:58:48+00:00
بازرگانی قناد نمایندگی مجاز تویوتا

بازرگانی قناد

نمایندگی قناد در سال 1385 موفق به اخذ مجوز نمایندگی مجاز از شرکت ایرتویا در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای تویوتا ولکسوس گردید و در سال 1394 نیز موفق به اخذ مجوز نمایندگی مجاز از شرکت نگین خودرو در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای رنو گردید.

در بخش فروش خودرو ، این نمایندگی دارای بزرگترین نمایشگاه در بین کلیه نمایندگان ایرتویا و نگین خودرو می باشد ، به طوری که کلیه مشتریان می توانند با مراجعه به این نمایندگی ضمن رویت خودروی مورد نظر ،از کلیه امکانات و آپشن های خودرو توسط پرسنل مجرب آگاه شده و از تخفیف ویژه این نمایندگی برخوردار شوند.

در بخش خدمات پس از فروش ، این نمایندگی دارای پرسنل مجرب و مجهزترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیرگاهی با 20 جایگاه کاری بوده به طوری که مشتریان محترم می توانند با مراجعه به این نمایندگی سریعترین خدمات را با بالاترین کیفیت دریافت نمایند.

ضمن اینکه در بخش صافکاری و نقاشی ، این نمایندگی منحصراً در استان اصفهان مجهز به کوره رنگ و جک شاسی کش می باشد که منجر به ارائه بهترین خدمات در بخش صافکاری و نقاشی می شود.همچنین در این نمایندگی بدلیل وجود فضای گسترده امکان تست درایو برای کلیه خودروهای وجود دارد