تویوتا راو ۴ پرفروش‌ترین خودرو شاسی بلند در آمریکا

»»تویوتا راو ۴ پرفروش‌ترین خودرو شاسی بلند در آمریکا

تویوتا راو ۴ پرفروش‌ترین خودرو شاسی بلند در آمریکا

Toyota RAV۴، ۲۰۲۰ یک خودرو شاسی بلند بسیار خوب است و به راحتی می‌توان فهمید که چرا یکی از پرفروش‌ترین اسم‌های موجود در آمریکا است. این خودرو انرژی سوخت چشمگیری را فراهم می‌کند و از ویژگی‌های استاندارد زیادی بارگیری می‌شود. این تویوتا همچنین دارای فضای داخلی مجلل و جادار است.

Toyota RAV۴ پرفروش‌ترین “کامیون کامپکت ” در کل کشور برای سال ۲۰۱۸ بود. جذابیت گسترده آن از سال‌ها قبل در حال ساخت است. Toyota RAV۴ در سال ۲۰۲۰ بر اساس امتیاز آن در رده شاسی بلندهای کامپکت است.

تویوتا راو ۴ پرفروش‌ترین خودرو شاسی بلند در آمریکا

تویوتا راو ۴ پرفروش‌ترین خودرو شاسی بلند در آمریکا

این خودرو برنده جوایز SUV Best Compact در سال ۲۰۲۰ بود. در حال حاضر Toyota RAV۴ از ۸ نمره ۸.۱ از ۱۰ برخوردار است، که بر اساس ارزیابی ما از ۲۵ قطعه عنصر تحقیق و داده با استفاده از منابع مختلف است.

معرفی خودرو Toyota RAV۴

کابین راحت و باکیفیت، سوخت به صرفه، قیمت پایین از ویژگی های بارز این خودروست. موتور زیر دریچه گاز سنگین بلند می‌شود. حالا سوالی که پیش می آید آیا Toyota RAV۴ یک شاسی بلند خوب است؟

Toyota RAV۴ یک SUV کامپکت عالی است. این دستگاه مجهز به ویژگی‌های استانداردی از جمله دوز سالم فناوری کمک به راننده و یک سیستم سرگرمی کاربر پسند با Android Auto و Apple CarPlay است. این تویوتا دارای یک کابین ساخته شده با دو ردیف صندلی جادار و فضای مناسب بار برای کلاس است.

از آنجا که RAV۴ بهترین ترکیب را از فضای بار و مسافر، رتبه بندی ایمنی و قابلیت اطمینان، بررسی‌های مثبت از روزنامه نگاران خودرو و ویژگی‌های موجود در خانواده در کلاس خود دارد، آن را به عنوان بهترین SUV ۲۰۲۰ کامپکت برای خانواده‌ها نامگذاری کرده اند.

RAV۴ یک سواری راحت بوده و از سوخت خوبی هم برخوردار است. موتور در اکثر مواقع رانندگی به اندازه کافی قدرت دارد، اما وقتی پدال گاز را بیش از اندازه فشار دهید، می‌تواند پر سر و صدا شود.

این خودرو یکی از بالاترین قیمت پایه را در بین شاسی بلند‌های جمع و جور دارد. Honda CR-V کمی مقرون به صرفه‌تر است و تقریباً از هر رقیب کلاس دیگر، یک باربری جادارتر دارد. از طرف دیگر اگر فضای بیشتری در بودجه خود دارید، هیبرید RAV۴ را در نظر بگیرید. بسیار کارآمد در مصرف سوخت است و شتاب خارج از خط را نسبت به RAV۴ معمولی نرمتر می‌کند.

توسط |2020-07-29T16:54:46+00:00جولای 29th, 2020|اخبار|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه